Jarosław Piątkowski Członkiem Zarządu HDI Asekuracja

Jarosław Piątkowski został powołany decyzją Rady Nadzorczej HDI Asekuracja na stanowisko Członka Zarządu spółki. Stanowisko obejmie w dniu 1 września i będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży ubezpieczeń masowych.

Jarosław Piątkowski karierę zawodową rozpoczął w 1994 r. w Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeń Ergo Hestia, w którym związany był do czerwca 2011 r. Od 2005 r. pełnił funkcję Członka Zarządu Ergo Hestii i odpowiadał za kompleksowy rozwój produktów dedykowanych klientom indywidualnym oraz obsługę posprzedażową. Z powodzeniem zrealizował projekt informatyzacji procesu likwidacji szkód. Współtworzył pierwszą na polskim rynku platformę zapewniającą klientom indywidualnym pełną obsługę posprzedażową przez internet – eKonto oraz portal sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych i mieszkaniowych dedykowany młodym klientom.

W latach 2003 – 2008 Jarosław Piątkowski pełnił funkcję Prezesa Zarządu w należącej do Grupy Ergo Hestia spółki MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń, a od 2008 do 2011 r. był członkiem Rady Nadzorczej Towarzystwa.

Od 2007 r. do czerwca 2011 r. zasiadał w Radzie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.