OC

HDI to marka znana  rolnikom od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy ich zaufanie i renomę. Dlatego jesteśmy jednym z liczących się w tym segmencie ubezpieczycieli. 

Dlaczego warto wybrać OC rolnika w HDI?

Za niewielką składkę roczną chronisz się przed roszczeniami osób poszkodowanych przez Ciebie i Twoich bliskich. Umowa obejmuje również wszystkie osoby, które pracowały w Twoim gospodarstwie rolnym w okresie ubezpieczenia.

Zakres udzielanej ochorny jest bardzo szeroki. Przejmujemy odpowiedzialność za szkody wyrządzone czynem niedozwolonym oraz wynikłe z niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania.

Pamiętaj! W razie skierowania do Ciebie roszczenia osób poszkodowanych, nie musisz podajmować żadnych działań. Podaj poszkodowanym numer polisy i dane kontaktowe do nas, a my zajmiemy się sprawą.

 

 

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę