HDI Opony

Ubezpieczenie opon to gwarancja pomocy w przypadku uszkodzenia ogumienia: opon, dętek czy kół w Twoim pojeździe. Możesz liczyć na nasze wsparcie w dowolnym miejscu w Polsce!

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Opony?

HDI Opony gwarantuje zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy np. w razie przedziurawienia koła w czasie jazdy.

To oferta dla każdego, kto w razie np. przedziurawienia opony woli skorzystać z szybkiej profesjonalnej pomocy, a nie samodzielnie zmieniać koło. Wystarczy zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta (22 44 99 999 lub 801 801 181) i spokojnie czekać.

Operator organizuje przyjazd pomocy drogowej, która w zależności od potrzeb, albo wymienia koło na miejscu zdarzenia, albo holuje samochód do warsztatu jeśli naprawa na miejscu – w ocenia naszego przedstawiciela – nie była możliwa. W tym drugim przypadku pokrywamy też koszty naprawy koła lub kół w warsztacie wskazanym przez Centrum Obsługi Klienta.

W każdym momencie można też skorzystać z telefonicznej pomocy informacyjnej w zakresie przekazania danych teleadresowych zakładów wulkanizacyjnych, sklepów z oponami lub punktów przechowywania opon.


Pamiętaj! Pomoc jest udzielana bez względów na liczbę zgłoszeń w ciągu roku!

 

 

 

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę